strona główna   english
  NASZA FIRMA  |  FILOZOFIA DZIAŁANIA  |  ROZWIĄZANIA MOBILNE  |  SYSTEMY ERP  |  HS-SZKÓŁKARZ  |  KONTAKT  
 
 

Firma HandSoft Sp. z o.o. powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania bazodanowego dla komputerów przenośnych. Dzięki doskonałej znajomości specyfiki platform mobilnych oferujemy produkty najwyższej jakości.

Głównym klientem HandSoftu są Lasy Państwowe, z którymi firma związana jest od momentu swojego powstania. Faktem świadczącym o wysokiej jakości naszych produktów jest to, iż wszystkie programy zrealizowane na zamówienie Lasów Państwowych stanowią podstawowe narzędzie pracy przeszło 7 000 użytkowników i są na co dzień używane we wszystkich leśnictwach i nadleśnictwach w Polsce.

O wysokim potencjale Spółki świadczy to, że wyprodukowany przez HandSoft system LEŚNIK jest jednym z największych i najbardziej złożonych systemów informatycznych na komputerki przenośne w Polsce, a prawdopodobnie również w Europie.

Oferta HandSoft nie dotyczy jedynie przemysłu leśnego. Kierowana jest również do kontrahentów z branży wodociągowej, gazowniczej, kolejowej i wszystkich innych, w których przenośne systemy informatyczne mogą wspomóc działalność. Przykładem takiego projektu jest stworzony przez nas we współpracy z ABG S.A. system inkasencki.

HandSoft chce rozszerzać swoją działalność również na rynkach europejskich. Przykładem zrealizowanego przez nas projektu zagranicznego jest specjalistyczny serwis internetowy stworzony na zamówienie duńskiego koncernu Danfoss A/S.

 
 
Copyright (c) 2015 HandSoft Sp. z o.o.